Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Od Harryho Pottera k gender ideológii (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

A just budem čítať HP :)
umpalumpa
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>

A čo Andersena?

Tohočítať nebudeš? Ten bol pedofil.
A Main Kamf? Hitler bol tiež dúhový.
 

 

A zdravý rozum si tiež ponechám, s tvojim láskavým dovolením.
 

Nič proti Harrinovi

... len nezabudnite aj na Dobšinského.
A neurobte zo mňa harrypotterofóba.
:D
 

 

Dobšinského mám rada, Andersena nie, lebo bol depresívny. Ja čítam veľa a rada, ale vyberám si a nie podľa viery a orientácie píšuceho :) som rada, že nemáte námietky proti HP, môjho syna naučila tá kniha čítať.
 

fuha!!

... takže kniha to bola, ja som si myslela, že to bola pani učiteľka, čo synáčika naučila čítať... treárs aj toho potera..
 

Máš rád slovíčkarenie?

Ešte si nestretol doktora či inžiniera, čo "nevie čítať". Alebo čo čítať vie, ale nečíta, lebo ho žiadna dobrá kniha nenaučila čítať.
 

 

No, moje HP tlačí, skenuje, faxuje, ale čítať sa nedá :-)
 

 

jak neda :) mas tam dve pismena.......a dokonca ked to otocis tak je to dy:)
 
Hodnoť

Kde by som našiel

...charakteristiku modernej liberálnej spoločnosti?
Čo to je? Čím sa vyznačuje?
Aký má vzťah moderný liberálk systému Aquapol? (elektromagnetické vysušovanie)
 

...

napriklad \: "Sloboda a zodpovednosť – pre každého bez rozdielu. Sloboda a zodpovednosť ako ekonomická, tak politická, tak sociálna." ...
 

hej slovoda a zodpovednost,

ale ked clovek cita pietruchovej blogy, kde zamerne vybera extremistov a cudakov, stotozni s nimi vsetkych krestanov, posmieva sa, uraza, vyvysuje, lebo len ona je pravda. ani sama nevie, ze ma s tymi podivinmi vela spolocnych crt, v prvom rade fanaticky postoj proti tym, co si dovolia mat iny nazor
 
Hodnoť

 

Ďakujem za tento blog.Už týždeň zháňam informácie o Gabriele Kuby,lebo toľko nezmyslov sa nedá ignorovať. Najhoršie je , že tomuto "zvrátenému sprisahaniu proti nevinným deťom "skutočne mnohí veria.
 

a Pravda je aká?

Vanda,

a niečo neruské by nebolo? Lebo toto je pre mňa nedôveryhodné.
A keby náhodou, prečo sa nevrátia do Ruska, veď tam je raj na zemi :-) Alebo je to tým, že nemecký sociálny systém zabezpečí tak početnej rodine finančný komfort?
 

 

V prípade sexuálnej výchovy som pro-choice :)
 

Zhanas info o G Kuby?

staci vygooglit
http://www.kuby.sk/
Koreňom kultúry smrti, ktorej ročne padá za obeť 5 miliónov nenarodených deti, je naše nepochopenie a zneužívanie sexuality. Ideológia rodovej rovnosti - gender mainstreamingu, ktorá chce rozptýliť pohlavnú polaritu muža a ženy, podporuje toto zneužívanie, a ničí pritom základ rodiny.

Europoslankyňa Anna Záborská o knihe napísala: "Kniha Gabriele Kuby sa snaží otvárať ľuďom oči, aby videli a pochopili dnešný vývoj spoločnosti. Globálna sexuálna revolúcia je tu po prvý raz predstavená v súvislostiach: myšlienkoví priekopníci od čias Francúzskej revolúcie, obrat od feminizmu k gender-ideológii, strategické globálne presadenie gender-ideológie prostredníctvom OSN, EÚ a národných vlád, politické znásilnenie jazyka, epidemické rozšírenie pornografie, zrušenie všetkých morálnych noriem prostredníctvom zrovnoprávnenia homo-, bi-, trans- a intersexuality s heterosexualitou, ktoré siaha až po "homo-manželstvá" s možnosťou adopcie a – ako najnebezpečnejší front kultúrnej revolúcie – prevýchova mládeže v školách a materských školách predčasnou sexualizáciou. Platí to, o čom hovorí podtitul knihy: všetko sa ponúka ako sloboda, pritom však vedie k jej zničeniu."

P Pietruchova banalizuje, ale svinstva ako Borova a spol sa zial chystaju diat aj na Slovensku, tak isto aj tzv sexualna vychova deti a podobne zvratenosti.
Chapem ze pi Pietruchovej to nevadi ale mne to vadi ....
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Vanda, poruším

svoje predsavzatie, že už nebudem na teba reagovať. Ale toto, čo si tu napísala - je neskutočný prejav, na ktorý sa Pietruchová zďaleka nechytá. Kuby neviem posúdiť - nečítala som od nej nič a ani sa nechystám.
Ty už nie si len dychtivá aktivistka ale máš aj spôsoby starej Blaškovej.
 

zial problemy existuju

http://www.lpp.sk/index.php?op...

„Genderová teória neexistuje. Je to iba intelektuálny artefakt na vyvolanie polemiky. Niekedy hovoríme o veciach, ktoré neexistujú.“ To sú slová francúzskeho ministra školstva Vincenta Peillon, ktorými oponoval kritikom zavedenia povinnej genderovej výučby na základné školy.

Po masových demonštráciách, ktoré sa konali na jar po celom Francúzsku, sa v podobnom duchu vyjadrovala aj hovorkyňa vlády Najad Vallaud- Belkacem: “genderová teória neexistuje,“ opakovala. Podľa Belkacem bolo zavedenie tejto teórie do škôl iba výmyslom pravice, ktorá strašením rodín neexistujúcou hrozbou, sa ich snaží postaviť do opozície proti súčasnej vláde. Prešlo pár mesiacov, začal nový školský rok a rétorika vlády sa radikálne zmenila…

Týždenník “Valeurs actuelles“ uverejnil článok, v ktorom obviňuje vládu zo snahy prepašovať povinnú gender výučbu pod pláštikom boja proti stereotypom a diskriminácii. Týždenník cituje vyjadrenie Vallaud –Belkacem pre denník „20 minutes“ z 31.augusta tohto roka, v ktorom obhajuje nutnosť zavedenia genderovej výučby a vysvetľuje, že pomocou tejto teórie by sa mali dostať do popredia otázky „neprípustnej nerovnosti, ktoré pretrvávajú medzi mužmi a ženami alebo medzi homosexuálmi.“

Podľa ministerstva školstva súčasné vzdelávacie manuály nereflektujú dostatočne tieto otázky a preto podľa autorov je potrebné búrať „genderové stereotypy už od najmladšieho veku.“ Preto v tomto kontexte bude na 500 základných školách zavedená experimentálna výučba pod názvom „ABCD rovnosti“ a po jej vyhodnotení na jar budúceho roka má byť plošne zavedená na všetky školy, dodáva týždenník.
================================= =================================== ======
Francúzsko chce zakázať možnosť odmietnutia účasti na výučbe z religióznych dôvodov
Inak povedane : teraz O Pietruchova tvrdi ze ziadna genderove teorie sa ucit nebudu, ale ked sa zacnu ucit tak ich zacne ludom vnucovat pod trestami ? Alebo ked sa niekto odmietne ucit genderove teorie tak mu budu odoberane deti ci ako ?
Aj ked O Pietruchova bagatelizuje, tak na zapade je opak pravdou uz teraz, zial myli sa alebo nepozna situaciu
 

to sú staré informácie

nevedela som, že si na blondýnky ;)
naozaj si myslíš, že ona nemá informácie, čo sa deje v zahraničí?
nevie, že homosexuáli potrebujú už teraz tisíce detí???
http://zivot.azet.sk/clanok/14...
Nevie, že už v 2009 museli baptistickí rodičia do basy, lebo nedali deti na sexuálnu výchovu v Nemecku- Salzkotten??? a ESĽP rozsudok potvrdil s odôvodnením, že "školské inštitúcie sú vedené v duchu objektivity, kritiky a pluralizmu, a preto neboli porušené žiadne normy stanovené konvenciuo!??? viď www.medrum.de heslo Salzkotten -(každý, kto bol na workshopoch k Lajčákovej Stratégii bol šokovaný z ich rovnako manipulatívneho priebehu.)
KUBY vo svojej výstižne nazvanej knihe Globálna SeXuálna revolúcia zdokumentovala stovky takýchto mrazivých príkladov z celého sveta- preto rozvedenej Pietruchovej neostávajú žiadne argumenty a musí útočiť AD HOMINEM -že KUBY je (údajne) rozvedená atď.
A to KUBY ešte v knihe nezastihla najnovšie prípady: http://www.nekorektni-tv.cz/?p...
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>

Najčítanejšie


 1. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 119
 2. Janka Cigániková: Podarilo sa! Zaborská stiahla pozmeňovák, ktorý robí z kňazov zdravotníckych pracovníkov 107
 3. Maroš Chmúrny: Vydierač a nové sako pre Pellegriniho 50
 4. Michal Šimečka: Dohoda s Čínou, o ktorej sa takmer nehovorí 35
 5. Iveta Kompišová: Prvá žena - nositeľka Nobelovej ceny za mier - bola rodáčka z Prahy 28
 6. Stanislav Vošoust: Názor: M1 MackBook Air - Veľa muziky za “málo” peňazí alebo len bublina nafúknutá YouTube 25
 7. Inštitút strategických politík : Roztržka o hranice medzi Sudánom a Etiópiou eskaluje aj napriek prebiehajúcim rokovaniam 25
 8. Jaroslav Vidan: Nemáte toho už dosť ? 20
 9. Martin Pilnik: 23 293 675,46 € vyhodil Krajči von oknom odmietnutím hlasu odborníkov na liekovú politiku 19
 10. Anton Kovalčík: ... ak si ju dokážete uchovať - 1. 18

Rebríčky článkov


 1. Richard Gajarský: Hrozná manželka.
 2. Patrik Lenčéš: Kostoly na Slovensku: Zatvorené pre ľudí, otvorené pre nebo.
 3. Miriam Studeničová: Sila celku zvíťazí!
 4. Boris Mlsna: Vakcíny verzus testy? Testy športovcom pomáhajú, no riešením je len vakcína
 5. Štefan Vidlár: D O J E M
 6. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej
 7. Marek Zajac: Prečo sa mnohým ľuďom nedarí nájsť si vhodného partnera
 8. Jaroslav Polaček: Napriek korone predkladáme ambiciózny a transparentný rozpočet
 9. Peter Biščo: Fico mení vozový park...
 10. Emma Chládecká: Evanjelium v skratke


Už ste čítali?