Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zvrátená sexuálna výchova v Chorvátsku: demagógia pokračuje (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

pietruchová, pietruchová...
prečo nevyjdeš s pravdou vonku - pravda oslobodzuje, určite sa ti potom uľaví. Je potrebné si priznať, že si tiež "inaká" . To že si bola alebo si vydatá ,to nehraje žiadnu rolu pritom , že niekto je "inaký". V súčasnej dobe veľké množstvo osôb ( oveľa viac, ako by si ktokoľvek myslel) prekrýva svoju "inakosť" manželstvom alebo nejakým spolužitím. Ono totiž tá "inakosť" priamo súvisí s liberálnym prístupom k životu ako takému( všetko sa môže - všetko nenormálne je normálne, všetko treba "vyskúšať") , u niektorých žien aj s feminizmom (tvoje verejne publikované priority) a preto sú to viac menej všeobecne signifikantné znaky "inakých" osôb . Pietruchová - je to normálne v zdravej spoločnosti a obzvlášť u žien aby obhajovali právne normy umožňujúce považovať za normálne a obhajovať výchovu detí a spoločnosti k tomu, že veď HOMOSEXUALITA, PEDOFÍLIA, INCEST, ZOOFÍLIA a mnohé ďalšie pohlavné a iné úchylky (od tzv. normálneho spôsobu života), to je všetko v poriadku, že veď aj oni (inaký) majú právo na svoj život ?! V poriadku, kto ich za to molestuje (postihuje) zato ,ak si to "robia" doma s osobami rovnakého "zamerania" (každý máme slobodnú vôľu), ale presadzovať "inakosť" ako štátnu politiku do právnych noriem ako niečo normálne, tak to je vrchol svinstva a vážny znak rozkladu štátu a spoločnosti. Je všeobecne známe , že takáto "politika" je nám implantovaná a nanucovaná západnou spoločnosťou, ktorá je už vo všeobene známom stupni degenerácie -rozklade. Napríklad , prečo si nemci v určitých rokoch pustili vo veľkom k sebe turkov a jugošov, jednoducho lebo pre "inakosť" nemeckých mužov rapídne klesala a klesá ich populácia (zvýšenie počtu obyvateľov a detí tám už dávno "zabezpečujú" cudzinci a nie nemci - taka je krutá pravda). Žiaľ, taka je pravda Pietruchová a pravda oslobodzuje ako som už vyššie uviedol. Takže netrep tu sprostosti o nejakej demagógii, kde slušní ľudia poukazujú na nenormálne svinstvá, ktoré aj ty presadzuješ. Takýmito svinstvami je totiž už zavalená celá severná západná európa.
čistič
Si úplne mimo tému, blog je o výchove detí a nie ho kadejakých fíliách čo ty spomínaš. Akurát sa navážaš do osoby Pietruchovej. A podľa mňa je iná hlavne tým že používa mozog! Fakty: Prieskum na 51 školách totiž ukázal, že 70 percent mladých ľudí uznáva, že ich sexuálny život je veľmi riskantný. Kondómy používa iba 40 percent a najčastejšia forma antikoncepcie u mladých je prerušovaná súlož. Alarmujúci je hlavne rastúci počet tehotenstiev u mladistvých na súčasných viac ako 2000 ročne, z toho 400 končí interrupciou. Ako to chceš riešiť? Doterajšie metódy a spôsoby asi nezabrali (myslím rodičov, kostol a školu). Tie deti už sexujú už aj teraz bez tej výchovy. Teda rada ako to robiť bezpečne je predsa dôležitá.
NarCamDil
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > >>

Kondómy používa iba 40 percent

tiez ich neznasam.ale aspon viem co riskujem.
 

 

Úprimne, by som takýmto ľudom ako Čistič, doprial to, čo si museli zažiť "inakejší" ľudia narodení pred trochu viacej desaťročiami či storočiami - zažiť si ten teror od spoločnosti, či už veriacej alebo komoušov. Naložiť ich kríž na tvoj chrbát.. a že potom ukáž, ako by si sa tváril.
Reči typu "to je hovadina, mne by sa predsa nikdy nemohlo stať, že by som sa narodil nejakou zvrhlou buz nou alebo čím" je argument lichý, keďže každá jedna idúca sa narodiť ľudská bytosť má zhruba rovnakú, tú zopárpercentnú, pravdepodobnosť že bude "tou inakejšou".
Okrem toho, automaticky-si-v-hlave-spájať pojem homosexuality s "opeľovaním zadkov" a ďalšími sexuálnymi praktikami, je rovnaký Nezmysel (povedal by som až posadnutosť fyzičnom), ako keby homosexuál tvrdil o heterákoch že hlavným zmyslom a časovou náplňou ich života je neustále obrábanie svojich ženských, dávanie si fajčiť, pozeranie heteroporna a podobné. Tvrdím, že kto si pod gayom hneď v prvom momente predstaví obrábača zadkov al.pod., ten s najväčšou pp. ani v rámci svojich 'normálnych' muž-žena zväzkov nezažil skutočnú lásku k druhej osobe a zrejme to aj uňho išlo skôr tým medzinožím než srdcom. Ďalšou možnosťou je to, že v živote ešte osobne nevidel homosexuála (podobne ako niektorí "žilinčania" maďara a ďalší slováci trebárs žida či černocha) a týmpádom nemá šajnu o tom že aj "inaký" človek môže byť úplne rovnako normálny a nenápadný ako on.
· "I have a dream" nedávno oslavovalo 50tku. Dúfam, že aj dream o skončení nenávisti/averzie k inakým sa raz naplní, a snáď aj trochu skôr.
A, obzvlášť posledné mesiace, mi chodí hlavou to známe "byť pápežskejší než pápež". Zdá sa, že niektorí si Františkove slová, napr. "šírte lásku a nehu" alebo "nebuďte na ľudí okolo seba tvrdší než by na nich bol samotný pánboh", vezmú k srdcu až niekedy úplne na konci svojho života, keď sa budú pozerať na to peklo ktoré svojim blížnym stihli počas neho narobiť.
Rozmýšľam, čím pozitívnym to zakončiť, hm...
 

 

čistič: Podľa mňa pani Pietruchová netrepe, ale ty veľmi. Tvoj výmysel o Nemecku je vrchol primitivizmu.
 
Hodnoť

pani autorka to akosi nezvláda.

píše:
"Alarmujúci je hlavne rastúci počet tehotenstiev u mladistvých na súčasných viac ako 2000 ročne, z toho 400 končí interrupciou."
.
no ale, veď autorka už roky píše, že "právo" na potrat je "právom" ženy.
takže, ak má niekto "právo" na potrat, potom nárast počtu potratov nie je nič alarmujúce, ale nárast počtu potratov je nárastom "práva" žien na potrat. teda je to dobrá sprava, že v "slobodnej" spoločnosti sa "práva" rešpektujú a ich implementácia do života, (či do smrti?!) je pozitívnou správou, čo vidieť ich nárastom.
.
alebo mám vo svojej úvahe logickú chybu?
.
 

....máš !!!!

,,,v prvom rade najprv musíš vytriezvieť, alebo sa vrátiť do krčmy a tam to preper celé odznova s rovnako logicky mysliacimi úbožiakmi....
 

súdruška zabudla spomenúť,

kto bola jednou z oných desiatok autorov publikácie, z ktorej sa mali v chorvátsku vyučiť seksu a takisto patologickému seksizmu.
pretože autorsky najplodnejšou členkou onoho tvorčieho kolektívu bola dcéra
vohlasného el commandante z kuby, ostrova slobody, castrová.
.
asi sa zariadila slovami jej otca:
"
„V rámci revolúcie všetko, mimo nej nič."
(Palabras a los intelectuales, 1961)
"
 

mily bolsevizmus

mylis si pravo s povinnostou.
ps. ona pise o alarmujucom pocte tehotenstiev. to ti akosi uslo.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

the_son_of_man to napísal veľmi výstižne. Potrat je zlá vec, ale jeho úplný zákaz môže byť ešte horší.
 

 

Súhlas. Potrat nie je operácia na úrovni vybratia mandlí. Dieťa je pre ženu najväčší poklad. Žiadna normálna žena nepristúpi k takémuto drastickému riešeniu ukončenia tehotenstva, ktoré ohrozuje na živote a sexuálnom zdraví aj ju samotnú.

Vysoký počet potratov ide na vrub dlhodobého všestranného ožobračovania našich pracujúcich občanov, ktorí si nemôžu dovoliť ten prepych vychovať 2-3 deti.
 

Právo na potrat

rozhodne neznamená, že by autorka potraty vítala. Pokračuješ v podobnej demagógii alebo priamo v klamstve, proti ktorému sa postavila v tomto článku. Žiadny rozumný človek nie je za potraty, určite nie ani pani Oľga. Ona je za právo ženy rozhodnúť sa podľa situácie, v ktorej sa nachádza. Slobodne. To je obrovský rozdiel.
 

Boris, pravo na potrat???

Ty by si si dal zabit vlastne dieta?
To som si teda o tebe nemyslel.
 

Si narazil?

O čom svedčí Tvoja reakcia?
 

"právo" a "potrat"

v jednej vete, súdruch?
.
kto si, nie nejaký oberbannstürmführer, ktorý velil vykonať ríšske nariadenie o potratoch v poľsku?
alebo iljič oljanov, čo nastolil cestu víťazstva nad bružoáznym nacionalizmom útokom na rodinu a prvý uzákonil potrat, za ktorý by bol za cára dostal oprátku?
.
podľa mňa si len priemerný vysokoškolský adept nového sveta poriadku
a poslušne sa zariadiš v každej dobe tak, ako práve treba, aby si neustúpil ni krok z línie vlády a strany, všakver?
 

 

Nuž karma jeho rodná,
svedčí o tom, že jej poloha - na večné časy, a nikdy inak.
Prilepená je.
 

krupský,

sklapni. Burgerovi nesiahaš ani po členky, tak si láskavo nechaj tie drísty pre seba.
 

 

pokiaľ ich porovnáme ako embryá, alebo ako sa ten nedonosený plod podľa humanistov nazýva, tak máš úplnú pravdu, slušný občan. Vlastne Paris len potvrdzuje, že bol rovnako nechcený ako aj jeho idol Paris, syn Priama...
 

 

Poznáš ho? Ako môžeš tvrdiť, že bol nechcený? Ja ho poznám, je to vzácny človek, ktorý aj keby bol nechcený, dostal v živote viac lásky ako vy, čo tu naňho útočíte. Hanbite sa! Hlavne krupský.
 

 

Náhodou, je fantastický... až magický,
a nemusí to byť: "z hlediska psychiatrie".

Proste: V.I.P.
 

beppo,

vidím, že písať vieš. Len či aj čítať, to je otázka :-)
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > >>

Najčítanejšie


 1. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 18 946
 2. Michal Šimečka: Dedičstvo Fica a Pellegriniho - sme poslední v EÚ 1 011
 3. Filip Pastorek: Mestský úrad Luhačovice definitívne prehral súdny spor so Slovákom 419
 4. Michal Porubän: Komu skutočne pomohol general Lučanský? 413
 5. Martin Greguš: RTVS – Pumpa: Koliková, Lučanský...patrí smrť a samovražda do humoristickej relácie? 400
 6. Peter Slamenik: Cibuľkovej manžel je ako Columbova žena 366
 7. Július Kovács: Dúhový Peter pokračovateľ Mečiara a Fica želaný oligarchami. 281
 8. Věra Tepličková: On schudol, ja som pribrala, on už má šaty na mieru, ja pod svetrom zicherku 241
 9. Matúš Lazúr: One time... next time .. Nie. Last time ! Čo príde po atómovke ? 226
 10. Stanislav Martinčko: Pellegriniho HLAS volá! Ľudia pustite nás ku korytám, uvidíte, ako vám bude! 219

Rebríčky článkov


 1. Jozef Kovalík: Ako som vycestoval v čase lockdownu na narodeninovú párty
 2. Miriam Studeničová: Zmätenosť pojmov
 3. Stanislav Martinčko: Pellegriniho HLAS volá! Ľudia pustite nás ku korytám, uvidíte, ako vám bude!
 4. Rastislav Vasilišin: Skúste tieto životné triky a budete mať úspešný rok
 5. Július Kovács: Dúhový Peter pokračovateľ Mečiara a Fica želaný oligarchami.
 6. Peter Biščo: Hlasu už prúdom tečú slinky.
 7. Štefan Vidlár: Aj január mesiac knihy, či?
 8. Peter Biščo: Slovenská fauna má unikátny druh hyeny, „ hyenu lícojamkatú “.
 9. Miroslava Arpášová: Čo je zlé na ikebanách? /Z cyklu Filozofia z akropoly Zlatý Bažant/
 10. Miroslav Binčík: Pellegriniho chrbát nikdy bolieť nebude. Jamkatá bábka zabúda


Už ste čítali?