Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zvrátená sexuálna výchova v Chorvátsku: demagógia pokračuje (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

je známe, ako ďaleko postúpil rozklad v oblasti rodiny a výchovy detí v niektorých západných štátoch a aké brutálne sú tam trendy. Pripomeniem aspoň: - tolerovanie incestu v Nórsku a tamojšiu prax pedofilného zneužívania detí vo vlastných rodinách, - švédsky experiment výchovy, kde sa zakazujú tradičné rozprávky a nahrádzajú sa detskou od škôlky povinnou gender literatúrou, v ktorej princ hľadá princa, aby si ho vzal za muža, - britský citovo chladný odchov detí, kde sa vysoko spoločensky cení dávať deti od 8 rokov na výchovu do internátnych škôl a stretať sa s nimi len na Vianoce a cez prázdniny, - sexuálnu výchovu zavedenú do škôl dokonca aj škôlok (právo na vzdelanie a informácie) v mnohých západných štátoch (napr. v Nemecku), ktorá vedie deti k tomu aby sa sami seba intímne dotýkali a uspokojovali (právo na komplexný rozvoj dieťaťa ako sexuálnej bytosti), aby sa na prvom stupni škôl vzájomne dotýkali a učili sa používať antikoncepčné prostriedky atď., a to všetko so zapracovaním gender ideológie, čo vedie k mechanickému vnímaniu lásky a partnerstva a k sexu ako športu, k výchove umelých LGBTI ľudí, čím sa dehonestuje a nivelizuje človek, hĺbka ľudskej bytosti a najmä k deťom sa dostávajú predčasne a hrubo informácie, ktoré narušujú ich celomúdrie - teda čistotu duše i tela - ktorú v sebe skrýva tento tradičný slovanský, už takmer zabudnutý pojem; - udeľovanie 40 dňového trestu odňatia slobody a 1000 eurových pokút v Nemecku matkám, ktoré odmietnu účasť svojich detí na vyučovaní takejto sexuálnej výchovy, - nemecké úvahy o odporúčaní sledovania pornografických filmov ako vhodnej súčasti výchovy a vzdelávania detí, - trendy z viacerých západných štátov po homosexualite tolerovať aj pedofíliu (súd v Holandsku dovolil pôsobenie pedofilnej organizácie, trend v niektorých štátoch uzákoniť manželstvá s deťmi), zoofíliu (stať o zoofílii v občianskom kódexe Fínska, verejné domy pre zoofilov v Nemecku) a ďalšie "netradičné" správanie, čo sa premieta do faktu, že učebnice sexuálnej výchovy, oficiálne materiály a výchovné odporúčania preberajú pedofilnú ideológiu, definujúc dieťa ako sexuálnu bytosť s právom "užívať si" a "rozvíjať" fakticky od narodenia tento "osobnostný rozmer" atď. http://*****/1308/sokujuca-pravda-o-novej-strategii-vlady-k-uc hylnej-vychove-deti google "Protokoly plutonských mudrců"
ucastnix11
<< < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Za povšimnutie stojí aj to,

že v odkazoch na stránky s nedovolenými myšlienkami cenzor nielen vyhviezdičkuje názov servera, ale aj do zvyšku odkazu náhodne pridáva medzery, aby sa nedal len tak ľahko vyhľadať cez google.

Ktovie, raz to možno dotiahnu do dokonalosti a potom sa už k nedovoleným myšlienkam nik nedostane. Všetci si budú povinne myslieť iba to, čo im prikáže príslušná súdružka.

https://www.google.sk/search?c...
 

ucastnikx11,

ty si čistič? Alebo len kradneš od neho príspevok? Nemusíš opakovať, už to v tejto diskusii je. A je to blbosť na entú, vhodné akurát na tie demagogické stránky.
 

slusnýobčan spolu s old lady

to, že ste platení blogeri, to ešte neznamená, že tu ešte stále musíte "smradiť" svojimi infaltilnými poznámkami na tomto blogu !?
 

 

"Slušného občana" poznám iba tak, že mu často dávam + na jeho príspevky. A ja som platená blogerka, platí ma Soros, FBI, Izrael, USA,ilumináti, slobodní murári, Zväz záhradkárov, skupina Bilderberg a mnohí ďalší, takže vám aj toto píšem zo Seychel. Je tu celkom pekne.
 

 

mate na tie nezmysly aj nejake dokazy a tym nemyslim list MS alebo stranky magnificat alebo odobnych demagogov, ale relevatne zdroje. budte taky dobry, ja som si dala namahu podlozit moje tvrdenia linkami, takze vas a vam podobnych vyzyvam, aby ste to urobili tiez
 

ooops

Pozadujete dokaz o niecom, co dopredu oznacite za nezmysel? To o vasom clanku a hlavne vasej agende vypoveda viac nez by ste si zelala.
 

 

ano, taketo demagogicke tvrdenia bez dokazov povazujem za nezmyly. Nori a Nemci by vas mali vsetkych zazalovet, ako si dovolujete tvrdit, ze v Norsku je tolerovany incest a pedofilna prax vo vlastnych rodinach? a tie nezmysly o tom,ako sa deti v nemeckych skolkach ucia intimne sa dotykat? Ludia, spamatajte sa. Na zapad od nas neziju pedofilne monstra, to len skupiny fanatikov baziacich po moci sa vam snazia nahovorit take nezmysly, aby vas vystrasili a nasledne zobrali pod svoje "ochranne kridla". Ved Maginficat je politicka strana, im ide o pristup k moci a vlasten zaujmy
 

Konkretizujte

prosím ľudí, ktorí sa cez sexuálnu prorodinnú osvetu snažia zmocniť iných ľudí a o aké zotročenie im ide.
Nesúhlasím ani s Vašim tvrdením, že na západ od nás nežijú pedofilné (incestné) monštrá. Prirýchlo ste zabudli na prípady z Rakúska či Nemecka. Opravte ma ak sa mýlim...počet pedofilných zločinov sa v Nemecku odhaduje na 1 milion ročne, pričom sa rieši asi 200 tisíc.
Každý si môže založiť politickú stranu. Je to o slobode. Nie je to tak dávno, čo som Vás upozornil na diskrimináciu so spoločnosťou prenajímajúcou vozne. Link bol na Magnificat. Vtedy ste to označili za nedôveryhpodný zdroj. No a na druhý deň ste si to prečítali všade.
Mimochodom ste mi doteraz neodpovedali na mail. Upozornil som Vás na diskrimináciu na portále diskriminacia.sk.
Čo sa týka incestu, Švajčiarsko uvažuje nad jeho dekriminalizáciou a mienkotvorný humanista Škoda tomu nadšene tlieska. Veď keby niečo, tak sa zmutované decká podrežú... všakže. A Vy mlčíte...
 

 

Mozno mlci, lebo sa stym vnutorne ztotoznuje.Urazila presne 749 316 chorvatskych rodicov.
Su to podla nej len lutky ovplyvnene katolickou cirkvou.Ti jej chlebodarcovia, co toto siria vsak budu musiet nazor toho tmarskeho " chorvatskeho naroda" akceptovat.
Mozno by v tomto pripade pani leberalka nevaha zmenit ustavu a zrusit institut referenda.
http://cro.time.mk/r/c/adb3140...
 

Pietruchova - otazka na telo

Pani Pietruchova, hovori Vam nieco Kultura smrti? Tento pojem urcite velmi dobre poznate, nakolko sa jedna o politicku agendu, ktora vyznava ideologiu Gender Mainstreaming (rodova rovnost) a zastresuje rozne tretosektorove organizacie (napr. Spolocnost pre planovane rodicovstvo, kde ste kedysi boli riaditelkou), ktore tuto ideologiu tiez vyznavaju.

Kultura smrti (dalej len KS) pouziva taky slovnik, ktoremu verejnost nerozumie, mnohe pojmy su pre siroku verejnost natolko hmliste, ze vdaka spravnemu newspeaku dokaze aktivisticka organizacia verejne propagovat ideologiu KS bez toho, aby vzbudila vacsiu pozornost a nevolu verejnosti. Dialekticke pojmy pouzivane KS su vzdy volene tak, aby zneli pozitivne (za nieco) alebo politicky korektne (za prava niekoho).

Napr. Rodove prava deti (Sexualizacia):
LOBING: Sexualizacia deti v skolach:
- rozdavanie kondomov a antikoncepcie detom
- nabadanie deti k experimentovaniu, neviazanej sexualite
- propagovanie predmanzelskeho pohlavneho styku
- propagovanie LGBTI zivotneho stylu
- propagovanie potratov
LOBING: Za znizenie vekovej hranice pre sex s dietatom

CIZE ZAVADZANIE VEREJNOSTI, BEZNA A OBLUBENA STRATEGIA POLITIKOV :)

Podla Gender Mainstreaming (dalej len GM) sa clovek so sexualnym pohlavim nerodi, ale sam si ho voli. Podla GM loby je ulohou statu vytvorit take spolocenske podmienky, aby dieta malo moznost svoju sexualnu identitu (pohlavie, sexualnu rolu, sexualnu orientaciu) slobodne spoznavat. V pripade ideologie GM je cielom vytvorit „otvorenu spolocnost” (Open Society). Novu sexualne oslobodenu spolocnost s novym clovekom bez hodnotovych a moralnych ,,stereotypov” - neni toto cielom i juvenilnej justicie, aby oslabila vplyv rodiny, ktora dava dietatu urcite hodnoty, zaklady slusneho spravania (etika), zobrali rodicom deti a uplne znehonestovali osobnost dietata, totalne mu vymyli mozog, eliminovali u neho vytvorene urcite moralne zasady, deti byvaju dost zranitelne, da sa s nimi lahko manipulovat.

Aktivity, ktore uskutocnuje Spolocnost pre planovane rodicovstvo, kde pani Pietruchova bola riaditelkou su:
- sexualizacia deti
- rozdavanie kondomov a antikoncepcie mladezi na festivaloch
- propagacia promiskuitneho sposobu zivota medzi mladezou
- odporucanie potratov mladezi
- nabadzanie deti k objavovaniu svojej „sexuality“ a experimentovaniu
- LGBTI lobing

Od septembra 2011 je pani Pietruchova riaditelkou Odboru pre rodovu rovnost a rovnost prilezitosti na Ministerstve prace, socialnych veci a rodiny SR, ktory spravuje tretosektorovu organizaciu Moznost volby, ktorej aktivity su:
- potratova loby
- LGBTI loby
- feminizmus

Viac zaujimavych informacii na stranke, odkial som ziskala tieto informacie, ide o studia ,,Studia: Rozpocet Uradu vlady SR na podporu Kultury smrti“, takze nejde o nejaky pofiderny zdroj: http://www.instituteofleoxiii....

Zivotopis Olgy Pietruchovej v kolonke O mne - zivotopis na: http://www.olga.sk/

TAK KTO TU NAKONIEC SIRI TU DEMAGOGIU :)

PANI PIETRUCHOVA, STE SI MYSLELI, ZE NIKTO NEZISTI AKE ZVERSTVA VYZNAVATE, OBHAJUJUTE, PROPAGUJETE???
 

 

mali by ste na mna podat trestne oznameniem, ked robim taketo strasne veci, vazne. lebo zacinam zvazovat, ze to zacnem robit ja za sirenei poplasnej spravy.
 
Hodnoť

 

A co tak opytat sa vacsiny skor ako zacnem nieco nasilne implementovat. Preco by sa mensine mala prisposobovat vacsina a este k tomu nedobrovolne. Cital som tiez ze skupina odbornikov ktori tu strategiu spatlali ma za sebou pedofilne vedecke kapacity, ktore robia pokusy z orgazmom uz od novorodeneckeho veku a tieto pokusy robia na detoch v zaujme neskodnej vedy, ich prejavy placu, krcov aj horucok opisuju vo svojej literature ako prezitky blaha, skor by som povedat ze taky vyvolany orgazmus predcasne musi zanechat na psychyke poriadne zmeny a chaos, dokonca aj vysoky predpoklad k vytvorenu zavislosti, okrem toho tak nevyvynuty organizmus moze poriadne vycerpat, telo ma v tomto veku vsetku energiu vyuzivat na vyvoj a rast a nie na orgasticke krce. Kto im vlastne dovolil taketo zverstvo na detoch pachat? Ci si autorka blogu mysli, ze je normalne tieto pocity vyvolavat u novorodencov, dojciat a batoliat? Neviem za co vlastne autorka tohoto clanku bojuje, ci sa len snazi byt "in" akoze moderna, alebo ani neplanuje mat deti, lebo kazda matka predsa chce mat pravo vediet a aj rozhodovat o tom ako bude svoje dieta vychovavat a co mu ponukne. Este k tomu ako pisete o neobvykle rychlom rozhodnuti ustavneho susu, podla vas mal US rozhodnut proti voli vacsiny, nema on prave hajit ludske prava, pluralitu a demokraciu, ak by teda isiel proti slobonej volbe rodicov k comu by bol taky US? To uz len rozpustit ako nefunkcny a predrazeny statny organ. Ak vam pani autorka vyhovuje agresivna kampan na rozsirovanie LGBT..., tak je to vas problem, ale preco Vam prekaza, ze ma niekto iny nazor, to nemoze snad zdrava vacsina povedat co si mysli, to sa musime vzdy prisposobovat mensinam? Ja LGB ludom v ich praktikach nebranim, ale nech oni nechaju mne volbu mojich praktik, tie su aspon generaciami osvedcene. Vadi Vam snad pani autorka tradicny sposob vychovy, Vas mozno tredicne nevychovali a vidime aky dopad to ma na Vasu schopnost akceptovat nazor druhej strany, vsetko povazujete za zle len preto, ze Vy ste si to zaumienila robit inak. Ja mam tri deti a uprimne chcem aby z nich vyrastli zdrave a aj sexualne vyrovnane osoby, osobnost sa ale nebuduje fragmentovane, lez ako celok, preto ak dieta vychovam ako celok bude aj sexualne zdrave, ak v nom budem vychovavt prednostne sexualitu, tak z neho bude mozno sexualna butost ale obavam sa ci bude aj ludskou a pre spolocnsot pouzitelnou bytostou, zodpovednou za svoje spravanie a nesucov nasledky svojich skutkou cestne. Co moze vyrast z dietata ktore este nevie poriadne citat a pisat, ale zato velmi dobre via ako si promptne navodit slastny pocit orgazmu? Podla mna z takeho dietata moze vyrast len promiskuitny a na sexe zavysly jedinec, neuroticky vzdy ked sa mu promptne nedostavia nacvicene slastne pocity. A vy si myslite, ze hajite slobodu? Tak to sa mylite, lebo takto zdeformovany jedinec je potom velmi ovplyvnitelny, vydeiratelny a zamerany na telo a konzum, to vyhovuje oligarchom vlastniacim celu tuto konzumnu spolocnost, maju tal vacsiu sancu predat nepotrebne tovary na zaklade lacnych reklam a zotrocit tak ludi pre svoj zisk. A Vy im k tomu chcete otvorit dvere a este si myslite, ze hajite lucke prava. ako napr. pravo zeny ist na potrat, naco ju ucit pravu premyslat skor ako dieta pocne, my jej dame pravo ho potom ako nasledok nahody zlikvidovat, naco ucit deti spravat sa zodpovedne skor ako sa stane nestastie, ved odstranovat nasledky je daleko nakladnejsie a teda na druhej strane vynosnejsie.
 

odseky

Prosim rob odseky, tvoja znoska blbosti sa tazko cita
 

 

Znaska blbosti v tomto blogu sa ti asi citala pohodlnejsie, ale to je z casovych dovodov, ja som na tym nesedel niekolko hodin, len som reagoval na tie zufale pokusy presvedcit vacsinu, ze prisposobit sa nenormalnej mensie je normalne.
 

 

skippi47: Skromne konštatujem, že "nijan"-ova znôška blbostí by sa ťažko čítala aj rozdelená na odseky.
 

 

prepacte, po prvych dvoch riadkoch som to nevladala citat dalej... jednej z autorov strategie K.Petocz je aj tu na blogu http://kalmanpetocz.blog.sme.s...

Urcite sa potesi, ked sa o sebe dozvie, co je za pedofilneho odluda...
 

 

A co ma je po nom, ked chce nanutit nieco co verejnost odmieta, tak je to diktator. Ci je pedofil alebo len nevedome ako vacsina europskych "odbornikov" podporuje pedofilne a LGBT prektiky pretlacat do zivota normalnych ludi nech si zodpovie sam, ale to je jeho problem.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

<< < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>

Najčítanejšie


 1. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 594
 2. Michal Šimečka: Dohoda s Čínou, o ktorej sa takmer nehovorí 127
 3. Maroš Chmúrny: Vydierač a nové sako pre Pellegriniho 114
 4. Marek Zajac: Prečo sa mnohým ľuďom nedarí nájsť si vhodného partnera 91
 5. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej 83
 6. Martin Greguš: Rekapitulácia celoplošného skríningu. Ste spokojný s jeho priebehom? Plusy a Mínusy 68
 7. Inštitút strategických politík : Roztržka o hranice medzi Sudánom a Etiópiou eskaluje aj napriek prebiehajúcim rokovaniam 68
 8. Gabriela Uhlarova: Ak máš taký dar, máš to robiť zadarmo 59
 9. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 48
 10. Martin Droppa: Nech Žije Modrý Pondelok! Hurááá!!! 47

Rebríčky článkov


 1. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej
 2. Jaroslav Polaček: Napriek korone predkladáme ambiciózny a transparentný rozpočet
 3. Peter Biščo: Fico mení vozový park...
 4. Emma Chládecká: Evanjelium v skratke
 5. Marta Medzihradská: Banskobystrický kultúrny bod zlomu
 6. Andrej Hossa: Ako ušetriť pri výbere podlahy?
 7. Martin Konečný: Zlozvyky, zvyky a rutina (I.)
 8. Ivan Čarnogurský: STARÉ SLOVENSKO A NOVÝ PREZIDENT USA
 9. Andrej Hossa: Ako vylepšiť interiér vášho automobilu?
 10. Miriam Studeničová: Znepokojujúce výskumy Benjamina Lieberta


Už ste čítali?