Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Deti, čo bývali najbližšie k zoologickej záhrade (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

takže ešte raz ...
pekne a pomaly ... bránenie v narodení, teda interrupcia, redukuje ... vyššie spomenutý rómsky aktivista hovorí dokonca o likvidácii ... no a ak ani v "službách reprodukčného zdravia" projektu VISION 2000 nevidíš redukciu ani ako zámer ani ako dôsledok, tak ti nepomôžem ... potom už len toto: to, že slovenské obyvateľstvo vďaka antikoncepcii a interrupciám vymiera, a teda sa redukuje, nie je otázkou mojej logiky, ale vecou faktu ... a ani pomyselný nárast v súčasnosti na tejto skutočnosti nič nemení ... www.aktuality.sk/clanok/189545/svet-2050-vymierajuce-slovensko-alkohol izmus-v-rusku-hladomor-v-afrike/ a to, že to musím stále opakovať, nemusí byť výlučne problémom na strane vysielača ... chyba môže byť aj na strane prijímača ...
konvertita
<< < 1 2 3

Ja naozaj neviem či máte

chybu vo vysielači alebo v prijímači, to musite vedieť sám :-)

Takže opravím vaše rozladené vstupno-výstupné zariadenie.

Antikoncepcia nebráni v narodení, asi ju nesprávne používate alebo o nej nič neviete. Antikoncepcia nie je na vine že niekto dieťa nechce, mýlite si príčinu a následok. Rómsky aktivista môže hovoriť kadečo, to ale neznamená, že má pravdu. Pri antikoncepcii sa nelikviduje dieťa, takže sa nelikviduje ani rómske dieťa.
Slovenské obyvateľstvo nevymiera vďaka antikoncepcii či interupciám ale vďaka tomu, že Slováci nechcú mať deti. Opäť si mýlite príčinu a následok. Žeby sme ale vymreli, o to strach nemám, keď nás bude menej, nič svetoborné sa nestane, niekdy nás bolo ešte menej a svet sa nezrútil.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Nie je to o tom,

že Slovenky (podľa Tvojho biele ženy) deti nechcú. Len mnohé uvažujú: "nemám kde bývať, môžem stratiť prácu, čo potom? Deti budú hladovať?" A tak i so založením rodiny mnohí váhajú.
Pred niekoľkými rokmi som sledovala tanečnú súťaž, v ktorej V. Ráková vytancovala pre rodinu s 12, či 13 deťmi opravu domu. A rodičia boli ešte mladí - myslím, 35 roční. Určite budú ešte mať ďalšie.V tej chvíli som si i ja, tak, ako ona povedala, že mať toľko detí nie je zodpovedné. Veď aká deti čaká budúcnosť? Ani SŠ neskončia, všade sú potrebné peniaze, dokonca i na učebnice, dochádzku do školy, stravu, budú biediť celý život. Veď i s VŠ sú nezamestnaní!
Nuž a pre mnohých Rómov sú deti zdrojom príjmov. Možno povedať - žijú z detí, z dávok, ktoré na ne dostávajú.
 

prepáč Ria, ale to nebolo ...

o tom, že Slovenky (podľa mňa biele ženy) deti nechcú ... bolo to o inom ... navyše, ja som povedal "prvotnou príčinou totiž u bielych žien (na rozdiel od tých rómskych) totiž naozaj môže byť to ..." teda môže byť to ... nie, že je ...

a za druhé ... vyberanie extrémnych príkladov nie je vhodné pre serióznu diskusiu ... pravdou je totiž aj to, že desaťtisíce, hádam aj státisíce Sloveniek nechcú mať deti LEN kvôli kariére, príp. miernemu zhoršeniu životných podmienok ...
 

no, vidím, že terkel, či ...

Ivan L. v mnohých číselných mutáciách, speedy Gonzales v minimálne 2 číselných kombináciách, I Law your tube, všetko v jednej osobe, sa mimoriadne snaží o zachovanie dobrého mena Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, či zakladateľky IPPF Margaret Sangerovej, a tak okrem vypisovania súkromných rasistických krátkych správ, do noci pracuje na tom, aby príspevky citujúce vyššie menovanú spoločnosť, resp. dámu boli okamžite vymazané ...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

toto su fakt uplne kecy,

uvedomujem si ze to bola mozno jedna z mala slusnych romov,ale zamyslela sa autorka aj nad tym,ze mohli dostat aj nahradne slusnejsie byvanie ako kopec inych romskych rodin??Ja tiez zijem slusne,platim poctivo vsetky seky a netocia sa pred mojim domom kamery a politici.Autorka to ma popletene v makovici...Kolko slusnych ludi byva na pokraji biedy,o tych sa nikto nestara,vsetci politici len maju plne usta toho ako im treba pomahat a co ja viem co este.A kto pomahal mne? Keby som si nezobral na krk na 30 rokov uver tak nemam kde byvat.Mysli si autorka ze by to niekoho zaujimalo??? Do romskej problematiky sa tlacia neskutocne peniaze bez akehokolvek efektu,za tie prachy uz mohlo mat kopec mladych slusnych ludi postavene najomne byty,zalozili by rodiny a slovensko by nevymieralo...dve muchy jednou ranou. Realita je taka,ze romska mensina tu utlaca vecsinu a prave my bieli sme diskriminovany,oni len cakaju neustalu podporu a pomoc,ich deti maju vsetky skolske pomocky zadarmo,len aby isli do skoly,biely si to musia platit.Romovai bez snahy prilozit ruku k dielu a preto sa ta pytam mila autorka,kto je tu diskriminovany???
 
Hodnoť

 

Pekny clanok, pani Pietruchova. Ja mam tiez uz plne zuby tejto xenofobnej spolocnosti.
 
Hodnoť

Priznám sa,

že blog pani Pietruchovej, som už dávno nečítal, nechcel som si totiž zbytočne kaziť náladu, čítaním prvoplánovej propagandy, demagógie a nenávistných výpadov, ktoré nám tu zväčša vo svojich článkoch ponúka. Dnes som však iba zo zvedavosti nakukol, a čuduj sa svete- pekný článok! Úplne triezvy pohľad človeka, všímajúceho si realitu okolo seba, žiadne predsudky, žiaden prvoplánový útok na cirkev, jednoducho- milé prekvapenie. Hoci som väčšinou tvrdým odporcom vyjadrení pani Pietruchovej, dnes jej dám za pekný, citlivý a naozaj ženský článok, K+ . Týmto chcem autorku povzbudiť, aby sa venovala podobným témam- pozorovaniu života, citlivým, ženským pohľadom, poukazovaniu na situácie, ktoré väčšina prehliada, hľadaniu empatie... Ide jej to oveľa lepšie, ako písanie propagandistických článkov, kde evidentne, často chýba racionálny nadhľad, logická argumentácia a snaha o konštruktívny dialóg.
...
Článok sa mi páčil preto, lebo poukázal na fakt, že nie všetci cigáni sú rovnakí, a aj medzi chudobnými sa nájdu statoční ľudia. Nie každý je totiž schopný obstáť v tomto bezcitnom svete rýchlosti, výkonu a tvrdej konkurencie. Silní a schopní by sa však nemali povyšovať nad slabších.
 

<< < 1 2 3

Najčítanejšie


 1. Ľuboslava Šusteková: Huspenina 2 927
 2. Eva Bacigalová: Do roka a do dňa (1. časť) 1 777
 3. Věra Tepličková: Žiadny strach, obyčajné celoplošné testovanie nebude! 1 443
 4. Lórant Kulík: Fotoreportáž: Postrehy a dojmy z víkendového testovania na COVID 19 v Košiciach 1 126
 5. Adrián Vološin: Aj vykastrovaný lockdown zaberá, ale premierovi to nehrá do karát celoplošného testovania 946
 6. Tomáš Sedliačik: Premiérova tvrdá hlava 801
 7. Andrea Vörösová: Chrípka do tváre... v kriminálnom štáte 746
 8. Michal Latta: Najlepšia slovenská tarhoňa 718
 9. Jaroslav Mottl: Denník koviďáka 2020 682
 10. Tobias Valúch: Neschopnosť vlády dosiahla novej hranice, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani Venezuela 652

Rebríčky článkov


 1. Lubomir Zahora: Obchod z diplomkami.
 2. Jaroslav Polaček: V okolí je pozitívnych viac, v meste sme na tom približne rovnako
 3. Roman Hutira: Vzdelanie zadarmo má svoju cenu (Dánsko)
 4. Miroslav Binčík: Mrhanie zdrojmi, pohŕdanie silami. A kde je perspektíva?
 5. Veronika Svabyova: Radostná DSS
 6. Veronika Svabyova: Súrodenci
 7. Silvia Smolková: “Mŕtvy mafoš je dobrý mafoš. Zachvíľu budú všetci dobrí."
 8. Ján Škerko: Moje spomienky na Dunaj v Bratislave
 9. Lukáš Baloga: Odložené dlhy by mohli spôsobiť ďalšiu finančnú krízu
 10. Roman Hutira: Štúdium v Čechách, narýchlo podaný Brufén boľačkám slovenského študenta.


Už ste čítali?